TRANSPORTO PASLAUGOS

BnB_services

UAB „BnB Services”
Metalo g. 7, Vilnius LT-02190
Imonės kodas: 302619641
PVM kodas: LT100006085711
Tel.: +370 (5) 2060910
Mob. Tel.: +370 655 54040
Faksas. +370 (5) 2060962
El. paštas: info@bnb.lt

Transporto paslaugos kelių transportu
transportas@bnb.lt

Vadybininkų sąrašas pagal šalis

Europa ir Skandinavijos šalys
Nerijus Vaitkūnas
Tel.: +370 656 55 666
El.p.: nerijus@bnb.lt
skype: bnbnerijus

Baltarusija, Lietuva
Paulius Vaitkūnas
Tel.: +370 676 252 89
El.p.: paulius@bnb.lt
skype: bnbpaulius

Baltarusija, Rusija
Pavel Palavinka
Tel.: +370 649 14 444
El.p.: pavel@bnb.lt
skype: pavel.litbel

Daliniai kroviniai į Baltarusiją
Egidijus Jaudzemas
Tel.: +370 655 5 40 40
El.p.: egidijus@bnb.lt
skype: bnb.services

Oro transportas:
air@bnb.lt

Pervežimai jūra:
sea@bnb.lt

Sandėliavimo paslaugos:
sandelis@bnb.lt

MUITINĖS TARPININKO PASLAUGOS

BnB_group

UAB „BnB Group“
Metalo g. 7, Vilnius LT-02190
Įmonės kodas: 302549659
PVM kodas: 100005671714
Tel.: +370 (5) 2060910
Mob. Tel.: +370 662 18 505
Faksas: +370 (5) 2060962
El. paštas: tarpininkai@bnb.lt

Muitinės tarpininkų skyriaus vadovė
Irena Biriukova
Tel.: +370 662 18 505
El.p. irena@bnb-group.com
Skype: irena.biriukova

Muitinės tarpininkų grupės vadovas
Remigijus Miškinis
Tel.: +370 693 53 318
El.p.: remigijus@bnb-group.com
Skype: bnb_remigijus

Muitinės tarpininkų grupės asistentė
Kornelija Vaičekauskaitė
Tel.: +370 520 60 910
El.p.: kornelija@bnb-group.com
Skype: bnbkornelija

Muitinės tarpininko atstovas
Aleksandr Jevsejev
Tel.: +370 670 03 115
El.p.: aleksandr@bnb-group.com
Skype: aleksandr_bnb

Direktorė / Muitinės tarpininko atstovė
Liana Vaitkūnienė
Tel.: +370 683 49 501
El.p.: liana@bnb-group.com
Skype: birilian

Užklausos forma